Kde naleznu žádosti připravené k tisku?

Klikněte na odkaz Moje děti. Na stránce uvidíte děti, které již byly pod Vaším účtem zaregistrovány. Pod jménem dítěte (žadatele) naleznete tabulku s registracemi k zápisu. V teto tabulce klikněte na Žádost o přijetí nebo Žádost o odklad. Po kliknutí se Vám otevře nová záložka s vygenerovaným dokumentem.

Jak změním rezervaci času u zápisu?

Pokud zjistíte, že se nemůžete dostavit k zápisu na čas, který jste si vybrali, může rezervovaný čas změnit. Klikněte na odkaz Moje děti. Na stránce uvidíte děti, které již byly pod Vaším účtem zaregistrovány. Pod jménem dítěte (žadatele) naleznete tabulku s registracemi k zápisu. V této tabulce klikněte na aktuálně rezervovaný čas. Otevře se vám rezervační […]

Jak si zarezervuji čas u zápisu?

Rezervace času u zápisu se vybírá při registraci k zápisu. Klikněte na odkaz Moje děti. Na stránce uvidíte děti, které již byly pod Vaším účtem zaregistrovány. Pod jménem dítěte (žadatele) naleznete odkazy Podat žádost o přijetí a Podat žádost o odklad. Klikněte na odkaz dle toho, zda žádáte o přijetí nebo o odklad. Na načtené stránce […]

Vyplnil jsem něco špatně! Jak to opravím?

Klikněte na odkaz Moje děti. Vedle jména zaregistrovaného dítěte klikněte na ikonu tužtičky. Opravte údaje přepsáním ve formuláři a formulář uložte. Nezapomeňte si znovu stáhnout a vytisknout Vaše žádosti s opravenými údaji.  

Jak získám žádost o odklad?

Žádosti si můžete stáhnout po provedené registraci k zápisu. Podané žádosti taktéž naleznete na stránce Moje děti v seznamu pod jménem žadatele (dítěte). Zde stačí kliknout na odkaz ve sloupci Tisk.

Jak získám žádost o přijetí?

Žádosti si můžete stáhnout po provedené registraci k zápisu. Podané žádosti taktéž naleznete na stránce Moje děti v seznamu pod jménem žadatele (dítěte). Zde stačí kliknout na odkaz ve sloupci Tisk.

Jak zaregistruji dítě (žadatele) do školy k zápisu?

Budu žádat o přijetí Klikněte na odkaz Moje děti. Na stránce uvidíte děti, které již byly pod Vaším účtem zaregistrovány. Pod jménem dítěte (žadatele) naleznete odkaz Podat žádost o přijetí. Na tento odkaz klikněte. Na této stránce si vyberte školu, na kterou chcete své dítě přihlásit. Po výběru se Vám zobrazí podrobnosti o škole a pokud […]

Jak zaregistruji dítě (žadatele)?

Dítě můžete zaregistrovat po přihlášení. Klikněte v pravém horním rohu na odkaz  Registrace dítěte. Vyplňte informace o žadateli. Všechna pole jsou povinná. Klikněte na Pokračovat. Vyplňte informace o prvním zákonném zástupci. I zde jsou všechna pole povinná, kromě datové schránky. Pokud je adresa trvalého pobytu zákonného zástupce stejná jako u žadatele, zaškrtněte Adresa trvalého pobytu je […]

Jak si změním heslo?

Heslo si můžete změnit v editaci profilových informací. Po přihlášení klikněte v pravém horním rohu na Vaše uživatelské jméno. Zadejte nové heslo do pole Heslo a Heslo znovu a uložte formulář. Heslo musí mít minimálně 8 znaků.

Zapomněl jsem heslo! Co s tím?

Pokud si nevzpomenete na heslo k účtu, nic se neděje. Klikněte na odkaz pro přihlášení (nebo zde). Pod přihlašovacím formulářem klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo? Zde zadejte e-mail, který jste vyplnili při registraci. Na e-mail Vám přijde odkaz pro změnu hesla.