Podat žádost o přijetí je možné dvěma způsoby.

Podání žádosti o přijetí přes seznam dětí

  1. Přejděte na stránku Moje děti v menu.
  2. Zobrazí se stránka se seznamem registrovaných dětí.
  3. V seznamu klikněte na ikonu .
  4. Dostanete se na stránku s žádostmi, kde se v horní části zobrazí seznam již podaných žádostí.
  5. Ze seznamu vyberte preferovanou školu. Následně se zobrazí výběr zákonného zástupce a základní informace o vybrané škole. V případě, že škola nabízí rezervaci na vybraný čas, zobrazí se i rozvrh rezervací.
  6. Vyberte, prosím, zastupujícího zákonného zástupce, následně, pokud si chcete zarezervovat čas zápisu dítěte ve škole, vyberte si Vámi zvolený čas. Po kliku do rozvrhu rezervací se pole vysvítí modře. Pokud si nechcete rezervovat čas, zvolte volbu Nemám zájem o rezervaci.
  7. Stisknutím tlačítka „Přihlásit dítě“ odešlete žádost. Po jejím odeslání se zobrazí stránka, kde si můžete stáhnout a vytisknout Žádost o přijetí. Můžete si také prohlédnout detail dítěte, kde následně naleznete stav žádosti nebo čas Vaší rezervace zápisu. V detailu dítěte si také můžete stáhnout vygenerovanou žádost o přijetí.

Podání žádosti o přijetí přes zobrazení základních škol

  1. Žádost můžete podat i při prohlížení základních škol. Zde, pokud jste přihlášeni, se zobrazí tlačítko Chci registrovat dítě na tuto školu.
  2. Po kliku na toto tlačítko se dostanete na stránku s podáním žádosti. Zde vyberte dítě, které chcete přihlásit a následně postupujte stejně jako při podání žádosti přes seznam dětí.